Тиждень профорієнтації 2019

Із метою активізації профорієнтаційної роботи з учнями, інформування школярів про шляхи і можливості працевлаштування, сприяння їх свідомого та відповідального професійного вибору у навчальному закладі з 15.04 по 19.04.2019 року відбувся тиждень профорієнтації.

У межах тижня проведено ряд заходів:

• Класна година «Я і моє захоплення» ( Немировська Н. В.)
  • Майстер – клас для учнів 2-4 класів, який провів викладач музичної школи Лисенко П. І. «Мистецтво – музика»( Класні керівники 2-4 класів)
  • Книжковий калейдоскоп по профорієнтації  (Тарнавська Т.В.)
  • Виставка творчих робіт «Родинні захоплення» (Класні керівники, Гулій А.В.)
  • Анкетування щодо збору попередньої інформації про подальше навчання 9-А, 9-Б ,11 класів (Класні керівники 9-11 класів)
  • Зустріч із начальником, головним спеціалістом Гайсинського районного центру зайнятості Юрченком А.М., Підвашецькою О.М.(Мигидюк Г.Ю., Немировська Н.В.)
  • Екскурсія в Гайсинський районний центр зайнятості (Мигидюк Г.Ю.)
  • Заняття з елементами тренінгу «Умови вибору професії»

(9-А, Загурська С.В. ), «Початок професійного самовизначення» (8-А Михайлюк А.В. ); лекція «Професія і здоров’я » (Каляфіцька І.М.)

• Засідання дівочого клубу « Про великий жіночий секрет» (Класні керівники 9-11 класів)
  • Конкурс малюнків «Людина і ліс»(Гулій А.В.)
  • Майстер – клас «Надання першої  медичної допомоги»  (Семенова О.Г.)
  • Екскурсія до відділку поліції. Зустріч із Балан Л.Ю., Гудимою Н.М. (класний керівник 10 класу)
  • Участь у проекті « Цікава наука» ( Класні керівники 1-4 класів)