Тематичний тиждень у 1- А класі

Із 25 лютого по 01 березня у 1-А класі ( класний керівник Зябкіна Л.О.) відбулись ряд  тематичних заходів  у межах тижня «Професії».  Досліджуючи тему « Професії», першокласники розповідали , ким працюють їхні батьки, обговорювали важливість усіх професій.

Вчитель акцентувала увагу  школярів на тому, що існує категорія професій, представники яких, щоденно ризикують, виконуючи свій професійний обов’язок – дбати про безпеку та спокій громадян.

В останній день зими 28 лютого до  класного колективу учнів 1-А , завітали гості – батьки, а саме: Сокур Віталій Сергійович  – поліцейський наряду реагування МВ УПО та Рєзнік Ігор Миколайович – заступник начальника з озброєння військової частини А 07 /07.

Татусі  ознайомили першокласників зі своїми професіями,  розповіли, якими рисами характеру повинні володіти ті, хто мріє пов’язати своє майбутнє із таким видом  діяльності, разом склали порадник « Як готуватися до вибору улюбленої справи».

Година спілкування пролетіла дуже швидко. Школярі із цікавістю сприйняли доступну інформацію, отримали розмальовки з сюрпризом і зробили спільне фото на згадку.