Творимо прекрасне своїми руками

Із метою  поширення знань із оригамі, стимулювання творчого та інтелектуального розвитку дітей та юнацтва, популяризація мистецтва оригамі в Україні, ознайомлення з традиційним мистецтвом Японії та сучасними напрямами його розвитку в світовій культурі, залучення дітей до відкриття і розуміння прекрасного в навколишньому середовищі і в своєму житті; пропаганди та популяризації досягнень учнів з науково – технічної, пошуково –  конструкторської, дослідницької діяльності, впродовж 01 – 07  березня у навчальному закладі відбулась виставка – конкурс «Мистецтво оригамі» та виставка  з початкового технічного моделювання.

Учні школи представили 54 роботи за такими розділами: традиційне оригамі,  модульне оригамі, гофрування, сувеніри з елементами оригамі, початкове оригамі.

Переможцями конкурсу-виставки стали:

• Гулій Єлизавета (1А клас);
  • Руденко Дар’я (2А клас);
  • Городиська Вікторія (2А клас);
  • Довгань Аліса ( 2А клас);
  • Струсь Назар ( 3А клас);
  • Гуменюк Олександра ( 5А клас);
  • Дворська Марина (5А клас);
  • Скакун Нікіта ( 5А клас);
  • Войтенко Зоряна ( 6Б клас);
  • Стасюк Олеся ( 7Б клас);
  • Мазуркевич Анастасія (9А клас)

Школярі активно долучились до  виставки – конкурсу із початкового технічного моделювання. А найкращі роботи представили:

• Бондарєць Кароліна (3Б клас);
  • Івацко Анастасія (3А клас);
  • Мельничук Оксана ( 3А клас);
  • Гулій Єлизавета (1Аклас)

Щиро бажаємо успіхів на районному етапі конкурсу.