Серця віддаємо вчителю, вітаємо Вас, учителі!

Який же дар дістали ті,
Що так дітей любити вміють?
Мені здається, в скарбі тім
Любові  найбільше дісталось їм.

Напередодні Дня працівників освіти  шановних учителів рідної школи вітали школярі та дарувати багато теплих емоцій.

У межах акції «Теплі слова для педагога» учні 10 класу Поліщук Олександр та Шевчук Ольга надавали слово у відкритий мікрофон школярам та батькам.

Впродовж дня у  навчальному закладі пройшов день учнівського самоврядування, впродовж  якого старшокласники цікаво   проводили  уроки для учнів 2-7 класів школи.

Свято « Серця віддаємо вчителю !» підготували учні11 класу (класний керівник Бладика Оксана Омелянівна). Ведучі Шуригіна Каріна, Луценко Юлія та Бірецька Алла щиро привітали всіх учителів із професійним святом.

Відеовітання педколективу надіслали  батьки учнів школи, військовослужбовці військової частини А07 /07.

Пісні і танці подарували присутнім учасники вокального ансамблю «Кіндер -Сюрприз», (керівник – Лазаренко Дмитро Іванович) та танцювального колективу «Калина»  ( керівник – Стус Марина Сергіївна).

Сольну композицію «Вчитель» чудово виконав Загорянський Даніїл (11 клас), а Ткач Павло порадував  грою на саксофоні.

Ведучі свята щиро побажали, щоб мрія прекрасна вела у життя,щоб ладилось все і велось до пуття, щоб жила надія у серцях, а творчість була без кінця,не зникла щоб віра в казки й чудеса, щоб завжди супроводжували Вас добрі серця.