Свято «Юні обдарування Гайсинщини»

Щорічно у Гайсинському районі проводиться свято «Юні обдарування Гайсинщини» – урочиста церемонія нагородження найобдарованіших та найталановитіших дітей, переможців Всеукраїнських, обласних олімпіад, змагань, творчих та мистецьких конкурсів. Цьогоріч свято було проведено 07 травня у залі районної державної адміністрації. Зала зібрала велику, поважну аудиторію, серед присутніх- голова районної державної адміністрації Уткін В.А,, голова районної  ради Боровий Г.І., народний депутат Верховної Ради України Кучер М.І., начальник відділу з питань реалізації державної політики в галузі освіти  Нестерук А.В., працівники управління освіти, фізичної культури та спорту, батьки, керівники закладів освіти, педагоги, школярі.

На святі було відзначено учнів нашої школи, а саме переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів:

• Луценко Юлія,11 клас ( ІІ місце – французька мова, ІІІ – географія);
  • Лютий Валентин ,8-Б клас ( ІІІ місце, біологія)

А також нагороди отримали переможці  ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук:

• Кандала Юлія,11 клас ( секція « Історія та лісознавство»);
  • Сіньковська Віталіна, 11 клас ( секція « Мистецтвознавство») ;
  • Паламаренко Марина, 10 клас ( секція « Українська література»);
  • Ковальчук Ярославна,10 клас ( секція «Історія»);
  • Прикмета Юлія, 10 клас ( секція «Географія»);
  • Янковський Богдан, 9-А клас ( секція «Географія»)

Відзначили переможців ІІІ етапу Всеукраїнського  конкурсу учнівської творчості у номінації «  Історія України і державотворення»:

• Каляфіцький Олександр ( 8-Б клас);
  • Сінковська Віталіна ( 11 клас)

Серед переможців ІІІ етапу Всеукраїнського  конкурсу учнівської творчості у номінації «Література»:

• Шуригіна Каріна ( 11 клас)

Нагороди отримали переможці Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно»:

• Мосійчук Аліна, 4-Б клас (вихованка станції юних техніків);
  • Довгань Каріна , 11 клас ( вихованка станції юних техніків)

Найкращі вітання всім тим, хто здобув перемогу на олімпіадах, конкурсах, змаганнях у 2018-2019 навчальному році. Бажаємо нових звершень!