Районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

Із метою виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей українського народу, формування здорового способу життя та зміцнення духовного і фізичного здоров’я школярів 25 квітня 2019 року відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”), який проходив на базі НВК: Гайсинська СЗШ-інтернат-І-ІІІ ст.-гімназія.

Рій нашої школи «Гайсинські соколи» у складі: Поліщука Олександра (10 клас), Гута Владислава ( 10 клас), Копильського Максима ( 10 клас), Сологубовської Юлії ( 10 клас), Блажка Олександра (10 клас), Гніденка Романа (10 клас), Плохого Романа ( 9-А клас), Янковського Богдана ( 9-А клас),  Подолян Надії ( 9-Б клас) достойно пройшов випробування у видах «Ватра», «Перетягування линви», «Рятівник», «Впоряд», «Стрільба», «Відун».

Рій виборов почесне ІІІ місце .

Джури  виявили неабиякі здібності і показали свою готовність до захисту України.