Прощавай, перший клас!

У першому класі гарне свято – це незабутня мить!
Хочемо побажати,нехай усім щастить.

Сьогодні радісний святковий день. Закінчився перший навчальний рік першокласників, рік напруженої праці, рік перших успіхів і перших невдач.

Першокласники (класні керівники 1–А класу – Зябкіна Людмила Олексіївна та 1-Б класу – Корнійчук  Олена Андріївна) добре підготувались до свята « Порадійте ви за нас, ми закінчили перший клас»

На свято діти запросили учителів, батьків, бабусь, дідусів.

Школярі презентували свої знання і вміння з вивчених тем, мандрували замком звуків, складали сенкан про улюблену пору року, грали дидактичну гру « Склади речення» з використанням Lego ( 6 цеглинок), визначали час за навчальним годинником, називали елементи режиму дня, подоружували із героями казок.

Учні дякували першій книжці за науку, повторювали веселу абетку, виразно декламували вірші та співали залюбки.

Діти одержали подяки та грамоти за активну учать у житті класного колективу.

Юні школярі добре впоралися з усіма завданнями, та чудово відсвяткували першу шкільну перемогу.