«Прощавай, дитинство, золота країно!»

Пролунай, дзвонику прощальний,
Такий щемливий, рідний і гучний.

Останній дзвоник…Скільки в цьому слові спогадів, радості, смутку, світлої печалі та дитячої посмішки.

31 травня у нашій школі продзвенів останній дзвінок, який символізує завершення ще одного навчального року.

А 29 випускників закладу ( класний керівник Бладика О.О.) завершили курс шкільних наук.

Розділити радість свята останнього дзвоника у шкільну родину завітали: Гук А. І. – міський голова, Гордійчук А.М – командир військової частини А0707, Лебедєв В. А. – заступник командира частини з морально-психологічного забезпечення військової частини  А0707, Юрченко О. П.- інженер лісових культур державного підприємства «Гайсинський лісгосп»,

В.В Дверницький – випускник школи 1956 року, композитор.

Ведучими свята були: Ковч Юлія ( 9-А клас) та Паламаренко Марина (10 клас).

Директор школи Сташко І. В. та заступники директора Костенко О. В. , Хлевна О.Я. щиро побажали школярам гарного відпочинку, а випускникам, щасливого життєвого шляху, нагородили відмінників навчання похвальними листами та листами – подяками лідерів учнівського самоврядування за активну участь у громадському житті школи.

Від імені одинадцятикласників до усієї шкільної родини звернулися випускники Шуригіна Каріна та Загорянський Даніїл.

Першокласники : Люта Софія ( 1-В клас), Гулій Єлизавета (1-А клас), Петренко Роман (1-А клас), Богач Станіслав ( 1-В клас) нагадали старшим друзям,що двері рідної альма- матері завжди будуть відчинені для них.

Свято останнього дзвоника супроводжувалося виступами талановитих школярів, а саме: вокальний ансамбль «Кіндер-Сюрприз ( керівник Лазаренко Д.І.) , танцювальне тріо у складі: Белінської Вікторії ( 8-Б клас), Діхтяр Анастасії (10 клас), Кривіцької Владислави ( 8-Б клас).

Школярів очікує літо. І ми зичимо, щоб це літо було цікавим, змістовним, а випускникам – успішно скласти зовнішнє незалежне оцінювання і здійснення мрій.