Профорієнтаційний захід «Ярмарка професій»

02 жовтня 2018 р. на базі районного Будинку школярів та молоді управлінням освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської РДА спільно із Гайсинським районним центром зайнятості був проведений профорієнтаційний захід «Ярмарок професій» для учнів 10-11 класів, головною метою якого є допомога випускникам у свідомому виборі професії та подальшій орієнтації в професійно-трудовому просторі.

До даного заходу долучилися представники з вищих навчальних закладів області: Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, Вінницький національний аграрний університет, Вінницький національний технічний університет, Вінницький кооперативний інститут.

Учні 10 –го класу  нашої школи  також мали нагоду,послухати усіх лекторів та отримали багато цікавої та корисної інформації.

Ми упевнені,що кожен зможе обрати собі справу до душі.