Проліски надії-2019

Із метою формування у дітей свідомості, утвердження духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань українського народу та наслідування його традицій, розвитку українського мистецтва, популяризації національного надбання і кращих зразків світової класики, підвищення художнього рівня виконавської майстерності творчих колективів 13 лютого було проведено районний фестиваль вчительської та учнівської творчості «Проліски надії-2019».

У жанрі «Хореографія» учасники танцювального гуртка «Калина» (керівник Стус М.С.) продемонстрували запальний народний танець «Полька».

У жанрі «Вокал» вокалісти  гуртка «Кіндер-сюрприз» (керівник Лазаренко Д. І., Лазаренко О.Є.) у пісні  «Мариноньки», « Наша планета земля»  вклали багато позитивних емоцій та почуттів;  тріо у складі випускниць навчального закладу: Лазаренко Ю.Д. (вчитель початкових класів), Артеменко А., Мигидюк А.  лірично та проникливо виконали пісню із репертуару С.Вакарчука «Обійми».

Ведучою програми була Данчук Н.М. ( педагог- організатор).

Учасники продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, самобутність, сценічну культуру.

Щиро дякуємо усім, хто доклав максимум зусиль до підготовки чудової концертної програми.