Посвята у лісівники 2018

24.10.18 – довгоочікуваний день для юних п’ятикласників, який чекали з нетерпінням, адже вони стали членами шкільного учнівського лісництва «Паросток» (Мигидюк Г. Ю.).

На святі була присутня інженер із лісових культур ДП «Гайсинський лісгосп» Юрченко О. П., яка побажала дітям рости гарною зміною людям, які плекають та оберігають ліси. Учнів щиро привітала директор школи І. В. Сташко.

Ведучі свята Поліщук Олександр (10 клас ) та Шуригіна Каріна (11 клас ) запропонували юним лісівникам пройти ряд випробувань. Потім школярики склали клятву юного лісівника.

На завершення заходу п’ятикласникам вручили закладинки «Юний лісівник шкільного лісництва «Паросток» СЗШ І-ІІІ ст.№4». Тепер вони – помічники лісівників, які охоче працюватимуть у шкільному лісництві та дбатимуть про зелені насадження.