Посвята другокласників у читачі

Бібліотека – море книг,
Бібліотека – храм науки.
Переступайте її поріг,
Беріть скарби незмінні в руки!

Бібліотеку завжди називали аптекою душі, місцем, де лікують словом та книгою,отже  18 квітня у школі відбулась бібліотечна година для  другокласників «Посвята у читачі» ( педагог – організатор Данчук Наталія Михайлівна).

Шкільний бібліотекар Тарнавська Тетяна Василівна у казковій формі розповіла другокласникам про чарівну країну  Читалію, познайомила із цікавими сторінками із  життя книг.

До школярів на свято завітали гості : Чарівна книга – Дворська Марина (5-А клас), листоноша – Вітинська Владислава (5-А клас), диктор – Островська Вікторія (6-А клас).

Учні  других класів виразно  декламували вірші  про книги, вправно відгадували загадки, активно долучились до бібліотечної вікторини, прийняли урочисту обіцянку  берегти книгу, любити її та бережно ставитись до підручників.

Юні читачі мали нагоду приєднатися до акції «Подаруй бібліотеці книжечку».

Бібліотечна година закінчилась словами  великого Пророка

Т.Г. Шевченка «…учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь».