Поетичний калейдоскоп « Поезія – слово! Поезія – пісня! Поезія – вільна душа!»

Поезія… Вона покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття, збагачувати духовність.

21 березня  у читальній залі центральної районної бібліотеки відбувся  поетичний калейдоскоп  « Поезія – слово! Поезія – пісня! Поезія – вільна душа!».

У ювілейну річницю  О.Пушкіна, В Шекспіра, Й. Гете не можна було не згадати творчість цих літературних геніїв.

Ведучі заходу –  працівники бібліотечної системи Гончарук Катерина, Семчук Людмила та керівник шкільного драматичного гуртка «Золоте перо» Тихонюк  Валентина Володимирівна емоційно допомогли школярам поринути в захопливу подорож.

Закохані в літературне слово старшокласники школи перевтілилися в

Є. Онєгіна та Т. Ларіну ( Загорянський Даниїл, Сніжана Шевчук, Кандала Юлія), подарувавши слухачам відомі на увесь світ монологи. Звучали романси на вірші відомих поетів у виконанні Анастасії Діхтяр ( 10 клас), поезію Й. Гете мовою оригіналу читав Володимир Каранюк ( 6-Б клас), а сонети Шекспіра – восьмикласниці  Віталіна Миколаєнко, Юлія Рибак, Аліна Дубковська, шедеври Пушкіна  відтворили Блажко Олександр(10 клас), Годованюк Владислав (10 клас), Каляфіцький Олександр (8-Б клас).

Учні 6-А класу – Островська Вікторія, Польшина Юлія, Климик Ольга, Мосійчук Юлія, Городиська Анна, Ярошенко Аліна, Шаргородська Вікторія, Мельничук Марія декламували улюблені поезії зарубіжних класиків..

Великою вдячністю для  юних артистів  стали щирі аплодисменти глядачів та щирі посмішки присутніх.