ОСІННІ КАНІКУЛИ 2019

Осінь… Господарює жовтень скрізь, де не глянь. Прибрав золотом сади, ліси і струшує додолу жовте листячко. Лагідні сонячні промінчики зустрічали учнів  на порозі рідної школи під час осінніх канікул, запрошуючи їх на екскурсії, у подорожі та мандрівки.

Учні початкової школи  провели чудові дні на природі, де грали у різноманітні ігри, здійснили віртуальну подорож у природу  « Таємниці природи – експерименти»,  були активними у вікторині «Здоров’я і харчування».

Школярі середньої ланки мали нагоду побувати у ДП «Гайсинський лісгосп», зокрема у Губницькому лісництві «Ювілейне». Інженер лісових культур Юрченко Оксана Петрівна провела цікаву подорож у казкову зелену країну, де школярі  пізнали багато цікавого. А ще оглянули кабінет шкільного лісництва, відвідали  затишний куточок   «Ведмеже вушко».

Восьмикласники провели своє дозвілля у м. Ладижин.

Швидко промайнули канікули! Але спогади про них надовго залишаться у пам’яті дітей.