Онлайн конкурс малюнків «Мої права»

Людям властиво сприймати дитинство як найщасливішу пору життя. Але діти не лише наша втіха і розрада. Вони наше продовження, наші друзі і партнери. А отже, партнери держави. Тому дуже важливим є виховання у дітей почуття власної гідності, формування самоповаги, відповідальності не тільки за свою долю, але й за майбутнє інших.

Із метою розвитку морально – етичних якостей, формування у дітей і підлітків позитивного образу права, виховання почуття важливості прав дитини соціальної підтримки талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку у навчальному закладі відбувся 14 конкурс шкільних малюнків  «Мої права», приурочений до Міжнародного дня захисту дітей.

У конкурсі  взяли участь учні 3-7 класів.

Найкращі малюнки представили
Польшина Валерія ( 3-А клас),
Перкун Олександр ( 3-Б клас),
Дідушок Іван ( 3-Б клас),
Польшин Станіслав 5-А клас),
Табачук Анастасія ( 6-Б клас),
Козак Марія ( 7-Б клас),
Гремпель Маргарита ( 7-Б клас),
Таганцова Руслана ( 10-А клас).

Наші діти повинні виростати вільними громадянами вільної України, і яким буде завтра наш український народ, якою буде наша держава, залежить від кожного з нас.