Обласний конкурс «Юний дослідник»

Із метою створення умов для всебічного розвитку обдарованих учнів, поглиблення фундаментальної освіти з природничих дисциплін, оновлення змісту науково – дослідної та практичної діяльності учнівської молоді 12 березня на базі Вінницької СЮН відбувся обласний етап  Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт із природознавства «Юний дослідник».

Учень 4-А класу Ратушняк Олександр (учитель Прикмета Ольга Сергіївна)  взяв участь у даному конкурсі у номінації «Охорона здоров’я.

Під час захисту науково – дослідницької роботи школяр представив матеріали  досліджень у вигляді презентації, фото та відеороликів із дослідами.

За підсумками обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницько – експериментальних робіт юний  дослідник нашої школи Ратушняк  Олександр  посів ІІІ місце.

Щиро вітаємо! Бажаємо нових здобутків!