Обласний конкурс « Здоров’я – найвища цінність»

19 лютого 2020 року у межах проведення обласного Тижня здорового способу життя «Молодь за здоров’я», на базі Вінницької обласної станції юних натуралістів відбувся обласний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт «».

Метою якого є популяризація і пропаганда здорового способу життя, вдосконалення валеологічної освіти , формування культури здоров’я учнівської молоді області.

Наш заклад представили  учениця 11 класу Паламаренко Марина  з роботою «Косметологічні проблеми шкіри в підлітковому віці», учень 10-А класу Довгополюк Владислав – «Комп’ютерна залежність, вплив на здоров’я» та семикласниця Колосовська Дар’я – « Вплив музики на здоров’я людини»

( керівник Мигидюк Галина Юріївна).

За рішенням компетентного журі обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт «Здоров’я-найвища цінність» юні науковці вибороли почесні 3 місця.

Найщиріші вітання! Нових творчих досягнень!