Не обміліє пам’яті ріка – в серцях нащадків буде вічно жити

Минуло багато років із тієї травневої ночі, коли замовкли останні постріли гармат , настала тиша, прийшов Мир, довгожданий, вистражданий і  сплачений найвищою ціною, ціною крові і сліз.

9 травня – День пам’яті та примирення – свято  світле і сумне одночасно.

У далі відходять  грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто віддав своє життя і захистив рідну землю.

Напередодні свята у навчальному  закладі відбулись ряд заходів до Дня пам’яті  та примирення:

• Екскурсія учнів 5 –х класів до музею АТО ( класні керівники Підкоморна Г.В., Хворостяна В.В.)
  • Тематична година у класному колективі 6-А « Встеляйте квітами дороги …Сьогодні – свято перемоги» ( класний керівник Шмига О.А.)
  • Урок мужності «У травневому цвіті знов прийшла перемога» у меморіалі «Белендіївка» ( класні керівники Михайлюк А.В., Каляфіцька І.М.)
  • Година пам’яті біля  братської могили у міському парку «Є пам’ять,якій не буде кінця» (класні керівники Тихонюк В.В., Шуригіна Н.П.)
  • Збір-вітання «Тих днів не змовкне слава» (Хлевна О.Я.)
  • Майстер-клас «Створимо мак пам’яті» ( вчитель праці Гулій А. В.)
  • Конкурс малюнка на асфальті «Хай завжди буде сонце» (Класні керівники 1-5 класів, педагог – організатор Данчук Н.М.)
  • Виставка літератури «Вже скільки років промайнуло, а біль у серці б’є і б’є» ( бібліотекар Тарнавська Т. В.)
  • Створення проекту «Випускники школи – учасники бойових дій на сході України» ( вчитель історії Грабова Г. С.)
  • Бесіди на тему: «Маки пам’яті», «Квітка маку в українській традиції», «Мак як символ пам’яті у світі» ( класні керівники 1-4 класів)
  • Покладання квітів до обеліску слави (Класні керівники 1-3 класів)
  • Вахта пам’яті у міському парку «Згадаймо всіх поіменно»

(Загурська С.В., Немировська Н.В.)

Ми – українці! Ми ніколи  не забудемо подвигу своїх дідів і батьків у Другій світовій війні.

Уклін живим, загиблим слава…