Місячник правових знань

Із метою формування правової культури учнів, підвищення рівня правової освіти, роз’яснення норм чинного законодавства, попередження правопорушень та негативних явищ серед учнівської молоді у школі з 16.10-16.11  проходив місячник правових знань.

У 5-Б класі (класний керівник Хворостяна В. В.)  було проведено гру  «Права дитини – права людини»,  школярики змогли більше дізнатися про свої права.

У класному колективі  7-А  (класний керівник  Тихонюк  В.В.) відбулась  інтелектуальна гра «Знай свої права» . Семикласники ознайомилися з правами,  які прописані в Конституції України,  використали набуті знання, розв’язуючи правові ситуації.

Учні 9-А класу ( класний керівник Загурська С. В.) мали можливість поспілкуватись із працівниками  Гайсинського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги , які розповіли  про проблему сучасної молоді – боулінг, пояснили, куди потрібно звертатись  для отримання юридичної  допомоги . Працівники центру Кирилюк В.Б., Маценко А.О., Жук Ю.П. провели правовий урок у 8-А класі (класний керівник  Михайлюк А. В.) на тему:  « Знай  та поважай свої права».

Вчитель права Грабова Ганна Сергіївна запросила десятикласників  (класний керівник Мигидюк Г. Ю.) на засідання круглого столу  «Європейський суд із прав людини».

Класні керівники 1-4 класів організували ділові ігри за матеріалами стендів правового куточка «Конвенція ООН про права дитини» .  Акцію « Я маю право», яку провела учениця 10 класу Ратушняк Дарія, активно пітримали учні 4-А класу.

У межах місячника  також відбулись:  зустріч зі старшим інспектором ювенальної превенції Гудимою  Н. М., начальником СКЗ Гайсинського ВП ГУНП у Вінницькій області Балан Л.Ю.; із провідним спеціалістом центру зайнятості Підвашецькою О. М. .