Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика 2019

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика — конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

За останні роки кількість учасників конкурсу сягала 5 млн людей з-понад 20 країн світу.

Щороку учні нашої школи теж є учасниками цього Міжнародного конкурсу. Впродовж 21-25 жовтня 2019 року проходив шкільний етап, у якому учні 3-11 класів демонстрували свої знання з української мови. Цього навчального року  значно зросла кількість учасників – це 62 школяра. З них 15 учнів представлятимуть нашу школу на районному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Тож побажаємо їм цікавих завдань, творчої наснаги та успіху на шляху до перемоги!!!!