Міжнародний день лісів

Споконвіку наші предки обожнювали ліс, навіть окремі дерева. У лісу просили поради, допомоги, співчуття. Хочеться низько вклонитися зеленому другу за його гостинність і безкорисливість.

21 березня у Всесвітній день лісів на Вінниччині стартувала Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» під гаслом : « Учись любити ліс!»

Старший лісничий учнівського лісництва «Паросток» Поліщук Олександр (10 клас)  та Анастасія Поїзд (10 клас) ознайомили учнів закладу  з даною акцією, повідали про  правила поводження у лісі, розповіли  про цікаві факти  із життя учнівського лісництва. Також лісівники наголосили про шанобливе ставлення до природи.

Упродовж акції будуть проведені ряд заходів:

• екскурсії до лісорозсадника;
  • тематичні зустрічі;
  • посадка лісу на території ДП « Гайсинський лісгосп» (вчитель екології Мигидюк Галина Юріївна)

Давайте разом долучимось до великої справи – шанування лісів!