Ми- нація єдина! Ми – діти твої, Україно!

Ми віримо в майбутнє твоє, Україно!
Говорять сьогодні дорослі й малі.
Бо ти в нас –  єдина,
Немає такої, як ти, на землі!

Ми пишаємося тим, що ми – українці, а наша Вітчизна – Україна, земля з багатовіковою історією, мальовничою природою, милозвучною мовою,щирою піснею та  працьовитими людьми.

Щорічно  22 січня ми відзначаємо  свято День Соборності України  у річницю підписання Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної республіки.

Вшанування цієї дати  надзвичайно важливе у вихованні молоді. Із метою виховання національної свідомості учнів,прищеплння поваги до своєї держави та  з нагоди відзначення Дня Соборності України у закладі було проведено ряд заходів :

• Усний журнал « Возз’єдналися в ті далекі роки, наші предки на віки» (Грабова Ганна Сергіївна)
  • Уроки історії «Від Соборності до Незалежності» (Боровий Григорій Іванович, Тарасюк Ірина Олександрівна, Грабова Ганна Сергіївна)
  • Творчий проект – екскурс «Свято єднання» ( класний  керівник 3-А класу Юрченко Наталія Володимирівна)
  • Круглий стіл у 7- А класі «Ми – нація єдина! Ми – діти твої, Україно!»

( класний керівник  Шмига Олена Андріївна)

• Урок- вікторина у 6-А класі« Ми частинка величної держави!» ( педагог – організатор Данчук Наталія Михайлівна)
  • Акція « Соборна Україна – ти у нас одна!» ( лідери учнівського самоврядування)
  • Виставка літератури «Соборність – це символ боротьби за волю»

( бібліотекар Тарнавська Тетяна Василівна)

• Перегляд відеоряду « Соборна Україна – мати!»

( Каляфіцький Сергій Михайлович)

• Музичний марафон « Слухай українське…

Лазаренко Дмитро Іванович)

• Тематична зустріч у 7-А класі  із поетами літературного об’єднання

« Стожари» Петром Войтом, Миколою Шерником, Андрієм Скакодубом, в рамках проекту  « Творчі сесії – Зима 2020»,  із поетесою Оленою Гринник  ( класний керівник  Шмига Олена Андріївна, Каляфіцький Сергій Михайлович)

• Перегляд святкової програми у РБК « Пісенні крила української державності  та соборності» ( класні керівник 10-х класів  Загурська Світлана Василівна та  Немировська Наталія Вікторівна)
  • Восьмикласники долучилася до міського  флешмобу «Україна – це ми!»

( класні керівники Тихонюк Валентина Володимирівна та  Шуригіна Наталія Павлівна).

Флешмоб покликаний вкотре нагадати,що Соборність – забезпечення суверенітету і незалежності народу, міцний фундамент для побудови процвітаючої демократичної держави.

Здобутки попередніх поколінь продовжують своє життя в поколіннях прийдешніх.

Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності.