Ми відвідали день відкритих дверей у  Київському національному університеті культури і мистецтв

10 лютого учні 11 класу у супроводі практичного психолога школи, незважаючи на сніжну заметіль, відвідали День відкритих дверей у  Київському національному університеті культури і мистецтв.  Вступників зустріли усміхнені та енергійні представники штабу «Абітурієнт – 2018», які одразу налаштували молодь на драйв і позитив. А далі група вирушила за визначеним екскурсійним маршрутом знайомитись зі структурними підрозділами університету.

Упродовж Дня відкритих дверей випускники мали можливість оглянути усі навчально-практичні аудиторії і творчі лабораторії кожного факультету, по-справжньому зануритись у студентське життя та відчути неймовірно творчу атмосферу вишу.

Абітурієнти побували на таких факультетах:

• Дизайну і реклами;
  • Журналістики і міжнародних відносин;
  • Музичного мистецтва;
  • Режисури і шоу-бізнесу;
  • Економіки, права та інформаційних технологій;
  • Хореографічного мистецтва;
  • Культурології;
  • Музичного мистецтва.

Під час спілкування з викладачами Університету культури учні дізнались, які документи слід подавати до приймальної комісії, які форми навчання передбачені в університеті, за якими напрямами здійснюється підготовка, де студенти проходять практику, а також, які дисципліни вивчатимуть майбутні фахівці, і головне – де зможуть реалізувати себе після закінчення вишу.

Перед абітурієнтами із промовою виступив ректор університету, професор Михайло Михайлович Поплавський.

День відкритих дверей промайнув неймовірно швидко та залишив дуже багато позитивних емоцій!