Ми вдячні воїнам за мир!

Моя молитва лине в небеса.
Стою я перед Богом на колінах.
Дай, Отче, миру, спокою в серця,
Тебе благає щиро Україна!

Найбільше щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від вибухів, а діти навчаються, здобувають знання, щоб зробити наш край і ще прекраснішим.

За мир, затишок і тишу ми щиро вдячні воїнам.

Напередодні Новорічних свят у закладі відбулась акція « Ми вдячні воїнам за Мир», « Гостинець для воїна», до якої активно долучились колективи 2-В класу ( класний керівник  Лазаренко Юлія Дмитрівна), 3-В класу ( класний керівник Лазаренко Оксана Євгеніївна),4-А класу ( класний керівник Романь Наталія Анатоліївна), 4-Б класу ( класний керівник Бондарєва Олеся Василівна),  5-А класу ( класний керівник Грабова Ганна Сергіївна), 8-Б класу ( класний керівник  Шуригіна Наталія Павлівна), 10-Б ( класний керівник Немировська Наталія Вікторівна).

Школярами були написані листи, виготовлені листівки – обереги, зібрані різні смаколики, засоби особистої гігієни та передані у зону ООС(АТО).

А учні 5-А класу (Грабова Ганна Сергіївна) відвідали музей  бойових дій АТО, де більше дізналися про події, які відбуваються на Сході України та щиросердно подякували воїнам за мир!