«Миттєвості в мелодіях й піснях»

В Гайсині розквітне знов калина
І жаданий мир прийде до нас,
Ти зі мною в серці, Україно,
Йти мені на спокій ще не час.
( В.  Дверницький )

Минулого тижня у  районному будинку культури відбувся творчий вечір, приурочений славному ювілею відомого письменника –  земляка , композитора Володимира Дверницького.

У залі зібрались прихильники та шанувальники творчості діяча. Володимир навчався та пізнавав нового саме у стінах рідної четвертої школи. Серед низки музичних творів, є  композиція «Четверта школа».

У  ювілейний вечір вихованці вокального дитячого ансамблю «Кіндер сюрприз» Мурієнко Катерина (8-А клас), Колосовська  Дар (6-Б клас) , Тульчій Анастасія (7-Б клас), Діхтяр Анастасія (10 клас)  (керівник Лазаренко Дмитро Іванович) виконали пісню на слова та музику  композитора про рідну школу.

Нехай у нашій Україні назавжди оселиться щастя, добробут, мир і гарна мелодійна пісня!

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=Dnr5OiAL6Bo[/embedyt]