Майбутнє лісу у твоїх руках

Відповідно до Положення «Про проведення щорічної Акції Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу у твоїх руках»» у школі пройшов конкурс на кращий малюнок і твір за темою «Людина та ліс» (малюнки – учні 1-4 класів, а твори – учні 6-9 класів).

Із 17 по 22 квітня була організована виставка малюнків із даної теми, на якій було представлено 53 малюнки та 1 плакат, 23 творчих роботи.

Варто  відзначити малюнки наступних учнів:

1. Трембовецького Іллі (2-Б клас);
  2. Саса Данила (2-Б клас);
  3. Польшина Станіслава (4-А клас);
  4. Пальшиної Валерії (2-А клас);
  5. Ратушняка Олександра ( 4-А клас);
  6. Кандали Лілії ( 4-Б клас);
  7. Неборячка Олександра ( 4-А клас)

Журі у складі: Юрченко О. П. – голова журі, інженер лісових культур ДП «Гайсинський лісгосп», Гулій А. В. – вчитель образотворчого мистецтва, Данчук Н.М. – педагог – організатор  визначило переможців у номінаціях «Малюнок»: Сидорчук Валерія (4-А), Мельник Микола (3-А клас), Перкун Олександр  (2-Б клас); «Плакат»: Городиська Вікторія (2-А), Мендус Дар’я

(4-А клас) ; у номінації «Твір»: Шуригіна Каріна (11 клас), Ратушняк Дарія ( 10 клас), Дворська Марина (5-А клас), Соболєв Богдан  ( 5-Б клас).

Висловлюємо вдячність усім школярам, які активно підтримали акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках».