Людина – творець краси і добрих справ

Так хочеться вам дати, діти,
Чарівний світ у крапельці роси,
І ваше ніжне серденько відкрити
Для радості, любові і краси.

Упродовж багатьох років склалася гарна традиція ділитися своїм теплом із вихованцями Кисляцької спеціалізованої  школи – інтернату саме 3 грудня у Всесвітній День людей з інвалідністю.

Отож, 3 грудня талановита юнь нашої школи завітала із концертною програмою « Людина творець краси і добрих справ»,  яку підготувала педагог – організатор школи Данчук Н.М., до друзів у с. Кисляк.

Гарний настрій створили ведучі Ратушняк Дарія (10клас) та Незінкоський Максим (10клас), танцювальний колектив «Калина (керівник Стус М.С.), вокальний ансамбль «Кіндер сюрприз» ( керівник Лазаренко Д.І. ), солістка Колосовська Дар’я (6Бклас), а соло на саксофоні виконав Ткач Павло (10клас).

До художніх номерів долучилися танцюристи спецшколи.

Глядачі щиро вітали виступаючих. А  на пам’ять про зустріч провели маленьку фотосесію.

Ми – частинка великої держави, щиро віримо, що людина – творець краси і добрих справ.  Сподіваємось, що наші мрії збуватимуться між мирним небом України!