Крути, Крути ваша слава не вмре, не загине!

Учні 7-А класу СЗШ І-ІІІ ст. №4 приєдналися до вшановування пам’яті легендарої битви під Крутами та провели виховну годину “Крути, Крути ваша слава не вмре, не загине!”

Хвилиною мовчання та добрими пам’ятними словами семикласники згадали буремні страшні події, де українські курсанти, студенти та школярі героїчно полягли в бою з армією більшовиків на залізничній станції Крути біля села Пам’ятне, за 130км від Києва. Добровольці утримали столицю на час, необхідний для укладення Брест-Литовського миру, який de-facto означало міжнародне визнання української незалежності.
Доповідачі Карпенко Софія і Войтенко Ростислав згадали і про учня 7-го класу Григорія Пінського з Галичини; який перед розтрілом перший почав співати “Ще не вмерла Україна!” і інші студенти підтримали його. Запаливши свічки пам’яті, семикласники всі разом теж виконали гімн України, пройнявшись подвигом української молоді.