Конкурс дитячого малюнка «Моя родина вільна від насильства»

Із метою виховання толерантної поведінки у дітей шкільного віку, виховання поваги до сімейних цінностей через призму щасливої родини, сприяння, виявлення талановитих дітей у школі проведено конкурс дитячого малюнка «Моя родина вільна від насильства».

На конкурс представлено 24 роботи.

Переможцями стали: Гулій Єлизавета (2- А клас ), Перкун Олександр (3-Б клас), Галузинська Катерина (5- А клас ), Ковальчук Карина (6- Б клас ), Білик Тетяна (8- Б клас), Прикмета Юлія (11 клас),

Члени журі оцінювали художність та якість, рівень самостійності, композиційне та кольорове рішення, емоційний відгук, глибину розкриття теми, відповідність встановленій тематиці.

Бажаємо перемоги юним художникам на районному конкурсі та подальших перемог у художній діяльності.