Козацький ярмарок 2019

14 жовтня вся Україна відзначає свято Покрови та День українського козацтва.

Україна –  земля пращурів і наших батьків,земля героїчного народу, що має давню історію, переповнену драматизмом,славою,  вічним  тяжінням до волі. Ми прийшли на цю землю, щоб продовжити безсмертні сторінки героїчного літопису рідного народу. І цього вже ніхто не забере. Ми знаємо, чиї ми сини і дочки, яких батьків, дідів – прадідів…

Наші предки зберегли і нам передали неоціненні скарби : не тільки землю, а й мову, пісні, звичаї – все те, що ми звемо нашим рідним, українським.

11 жовтня – день, коли школярі відчули себе маленькими козаками та козачками. Гарні україночки та українці одягнули  вишиванки та запросили усіх на Козацький ярмарок,який відбувся на шкільному подвір’ї. Безліч смаколиків та гостинців приготували  школярі разом із батьками.