Кожна жінка із весною схожа…

Ми радо хочемо привітати
З весняним, світлим, добрим святом.
Найкращих, найдорожчих нам
Учителів, бабусь і мам!

Жінка…  Одне слово,  а скільки  в ньому ніжності, ласки, доброти. Вони – опора і надія, окраса життя нашого  і справжнє щастя.

Напередодні Міжнародного дня прав жінок та миру  у закладі відбулись:

• Майстер клас у 4- А  по виготовленню вітальних листівок «  Квіти для мами »  ( класний керівник Романь Наталія Анатоліївна), 2-Б класі ( класний керівник  Корнійчук Олена Андріївна);
  • Виготовлення сувенірів у  класному колективі 3-Б   ( класний керівник Прикмета Ольга Сергіївна);
  • Родинні свята у 5-А класі « Березень дарує диво»

( класний керівник  Грабова Ганна Сергіївна), 6-Б класі  « Якщо говорити між нами,  то все починається з мами» ( класний керівник  Хворостяна Вікторія Василівна);

• Акції « Від усього серця» ( класний керівник 7-А класу

Шмига Олена Андріївна) , « Тільки сьогодні, тільки для вас» ( лідери учнівського самоврядування);

• Відеовітання « Зі святом Весни !» (  класні колективи 3-Б класу, 7-А класу, 11 класу)

А 6 березня запросили  на   шкільне свято «  Жінка – одвічна загадка »

учні 11 класу (класний керівник Галина Юріївна Мигидюк).

Одинадцятикласники подарували чудову концертну програму.  Ведучими святкового дійства були  юнаки одинадцятого класу.

Своїм запальним танцем, піснями вітали танцювальний колектив «Калина» (керівник Стус Марина Сергіївна), вокальний дует  Колосовської Дар’ї ( 7-Б клас) та Діхтяр Анастасії (11 клас) ( керівник Лазаренко Дмитро Іванович),  сольний номер Проскуріної Вероніки (5-А клас), соло на трубі Устінова Дмитра ( 8-А клас).

Нехай вам ніжні пахощі троянд навіють щастя, ніжність і кохання, хай здійснює бажання зорепад і втілює найкращі сподівання.

Квітуйте ж довіку  в жіночій красі,

Хай ваші бажання збуваються всі.

Хай дім буде завжди на радість багатий,

І мрії живуть в вашім серці крилаті.