Зіркова мрія – 2020

Із 24.01 по 27.01 у закладі проходив шкільний  конкурс читців «Зіркова мрія – 2020».

Мета конкурсу – пропагування українського мистецтва, світової класики, кращих творів місцевих авторів, виховання почуття національного патріотизму, підтримки розвитку творчого, духовного потенціалу учнів.

У конкурсі взяли участь  37 учнів 2-10 класів.

Найактивнішими були юні декламатори 1-5 класів.

Школярі показали свою виконавську та художню майстерність,  при читанні  творів Т. Шевченка, І.Франка, О. Бурбело, Л.Костенко, В.Стуса, М.Верещаки, М.Кравальської, М. Скочеліса, Б. Фесика.

Переможці шкільного конкурсу читців Гулій Єлизавета (2-А клас), Хворостяний Олександр (2-В клас), Романь Дар’я (2-В клас), Ковтун Олександра (3-А клас), Каретіна Марія (3-Б клас), Мельничук Оксана (4-А клас), Бондарєва Анна ( 4-Б клас), Кондратюк Дар’я ( 4-Б клас), Загорянська Єлизавета (6-А клас), Перкун Юлія ( 8-Б клас), Ковч Юлія ( 10-Аклас), Загорянсьький Марк ( 11 клас), Годованюк Владислав (11 клас)  представили  колектив школи на районному конкурсі «Зіркова мрія».

Навчальний заклад  також  презентували солісти – вокалісти Проскуріна Вероніка ( 5-А клас),  Колосовська Дар’я (  7-Б клас), Діхтяр Анастасія  (11 клас).