Здрастуй, здрастуй, Новорічне свято!

Хай рік новий у вишиванці
Розбудить вас, щасливих вранці
Обтупа на порозі сніг
І принесе веселий сміх
А потім з торби наодинці
Пороздає Усім гостинці,
Зерном засіє і любов’ю
І подарує вам здоров’я.

Наближається свято і все частіше звучать вітання: «З Новим роком!» А в душі оживає казка.

26 грудня у навчальному закладі відбулися новорічні ранки «Казкова феєрія» (для учнів 1-4 класів), «Модниці або Аватарка для Кікімори» (для учнів 5-7 класів), вечір відпочинку «Новорічні батли» (для старшокласників школи), які проходили у будинку школярів та молоді.

Ведучі свята Чикалюк К. (9-Б), Поліщук О. (9-А), Козаченко В. (10), Тульчій Д. (11-Б), Колосовська К. (11-Б) разом з Дідом Морозом (Любарчук Д. 11-Б, Бондар В. 11-Б), Снігуронькою (Чикалюк К. 9-Б, Паламаренко М. 9-А, Сіньковська В. 10), розбійниками (Ватрала М. 8-Б, Чекой А. 8-Б, Пастушок Є. 8-А), Бабою Ягою (Білик Т. 6-Б, Сіньковська В. 10), кікіморами (Ватрала М. 8-Б, Пастушок Є. 8-А), Кощієм (Матушок Н. 11-Б), Казкою (Маценко Д. 6-Б), Рапунцель (Тульчій А. 6-Б), Ельзою (Перкун Ю. 6-Б) та Олафом (Шевчук О. 6-Б), Новим роком (Сіньковський Р. 6-А), Гномом (Тітаренко Д. 8-Б) подарували усім незабутнє свято та гарний новорічний настрій.