Захоплююча подорож учнів 2-Б класу

Класний колектив 2-Б класу ( класний керівник Прикмета Ольга Сергіївна) здійснили екскурсійну поїздку до м. Вінниці.

Відвідали  ретро – музей АвтоМотоВелоТелеРадіо.

В основі експозиції  – приватне зібрання раритетних автомобілів та іншої техніки колекціонера із Вінниці Олексія Стрембіцького.

Подорож продовжилась у Вінницькому краєзнавчому музеї – у місці, де зустрічається сьогодення і минуле.

Школярі познайомились із колекціями стародавньої зброї, унікальних мінералів, золотих прикрас, вишиванок, виробів ткацтва, гончарства, а також побачили  живописну галерею майстрів рідного краю.

Учні мали нагоду завітати до Подільського зоопарку. Компактний і водночас просторий звіринець став притулком для тварин різних видів, які прекрасно почувають себе в умовах місцевого середовища.

На завершення екскурсії другокласники побували у планетарії та познайомилися з детальною інформацією про кожну планету Сонячної системи.

Стомлені, але надзвичайно щасливі та задоволені повернулися додому.