Захоплююча екскурсія до Карпат

З 15 по 17 червня учні 9-х класів (класні керівники Мигидюк Г. Ю., Підкоморна Г. В.) подорожували маршрутом Гайсин-Микуличин-Гайсин.

15 червня мали можливість відвідати Хотинську фортецю та музей Писанки у Коломиї. Проїжджали через чудові міста України: Вінницю, Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Чернівці.

Увечері прибули до мальовничого карпатського села Микуличин Іванофранківської області (найбільшого селища Європи).

16 червня побували на канатній дорозі у Ворохті, де діти піднімалися на висоту 2 км, милувалися природою Карпат і тренувальною базою лижників.

Чудові враження діти отримали від відвідування водоспаду Гук та перебування в «перевернутому» будиночку.

Назавжди залишаться в пам’яті дітей та й дорослих підйомник у Буковелі, канатна дорога і зйомки програми «Караоке на майдані у Буковелі».

День від’їзду зустрів нас дощем, але він не завадив пройти стежками ватажка опришків Олекси Довбуша та отримати чудовий настрій і незабутні враження від подорожі.