Життя Василя Стуса – це приклад незламності, принциповості і твердої волі

Людина – це обов’язок,  а не титул
( народився – і вже людина)…

16 січня в читальній  залі ЦРБ до 82 річниці від дня народження  нашого земляка , відомого поета і правозахисника Василя Стуса проведено презентацію книги С. Дзюби і А. Кірсанова « Заборонений: історія життя і боротьби Василя Стуса», на якій були присутні учні 6-Б клас ( класний керівник  Хворостяна Вікторія Василівна) та 8-Б класу ( класний керівник Шуригіна Наталія Павлівна).

Школярі більше дізнались  про важливі віхи життя і творчості прозаїка із розповіді бібліографа – краєзнавеця Валентини Голомовзої.  А завідуючий музеєм Василя Стуса с. Рахнівка  Дмитро Михайлович Омелянчук у своєму виступі зупинився   на вшанування  пам’яті поета  на «малій» батьківщині. Людмила Семчук повідала  про історію створення книги «Заборонений».

Школярі переглянули трейлер фільму «Заборонений», який вийшов у прокат 5  вересня 2019року.

Життя Василя Стуса – це приклад незламності, принциповості і твердої волі.