Екоакція «Геть поліетилен!» та дистанційний проєкт « Мішечок»

Щороку людство виробляє понад 5 трильйонів поліетиленових одноразових пакетів. За даними ООН, щохвилини у світі використовують приблизно 10 мільйонів пластикових пакетів. Одна українська сім’я у середньому використовує 15 пакетів за один похід до супермаркету. А для того, щоб один такий пакетик розклався, потрібно іноді до тисячі років.

( керівник Гулій Анна Вікторівна).

Завдання просте – пошити екомішечки, щоб у майбутньому користуватись ними у побуті.

Адже час на карантині можна використати з користю , зробити свій внесок у збереження природи, а ще – виграти приз.

А учениця 11 класу Прикмета Юлія спробувала реалізувати свої творчі здібності на  освітній платформі «Всеосвіта» та взяла участь у  у екоакції « Геть поліетиленові пакети! Дайош екосумки», і виготовила екоторбинку із хлопкової тканини, яка є дуже зручною у використанні.

У будь-якому випадку, карантин скоро мине, а мішечки та екологічні звички залишаться і принесуть користь.