Дистанційна фотовиставка «Барви дитинства»

Щасливе дитинство –
В щасливій родині,
Яка все найкраще плекає  в дитині!
Благаємо,дорослі,зробіть  все можливо,
Щоб квітло у світі дитинство щасливо!

До Міжнародного дня захисту дітей у навчальному закладі відбулась дистанційна виставка фото робіт «Барви дитинства».

Школярі мали можливість представити свої фотосвітлини у п’яти категоріях: « Світ навколо нас», « Діти – це квіти», « Щасливі миті»,

« Моє хобі», « Мій улюбленець».

У фотовиставці « Барви дитинства» взяли участь учні  2-А класу

( класний керівник Зябкіна Людмила Олексіївна), 2-Б класу ( Корнійчук Олена Андріївна), 2-В класу ( класний керівник Суржок Катерина Петрівна), 3-В класу ( класний керівник Лазаренко Оксана Євгеніївна), 6-А класу

( класний керівник Підкоморна Галина Василівна), 7-А класу ( класний керівник Шмига Олена Адріївна),

7-Б класу ( класний керівник Зелінська Людмила Олександрівна),

8-А класу ( класний керівник Тихонюк Валентина Володимирівна),

9-А класу ( класний керівник  Михайлюк Анна Володимирівна),

10-Б класу ( Немировська Наталія Вікторівна).

Найактивнішими були класні колективи: 3-Б класу  ( класний керівник  Прикмета Ольга Сергіївна), 4-А класу ( класний керівник Романь Наталія Анатоліївна), 5-А класу ( класний керівник Грабова Ганна Сергіївна), 4-Б класу ( класний керівник Бондарєва Олеся Василівна), 9-Б класу ( класний керівник Каляфіцька Інна Миколаївна).

Найбільшу кількість фоторобіт надіслали Гулій Єлизавета ( 2-А клас), Романь Дар’я ( 2-В клас), Неборачок Вероніка ( 3-Б клас), Мельничук Оксана ( 4-А клас), Благовісний Владислав ( 6-А клас), Лютий Валентин ( 9-Б клас).

Дитинство – найрадісніша пора життя. Бажаємо вам, діти, щасливого майбутнього! Тепленького літечка та вдалих канікул!