День учнівського самоврядування. Представлення президента учнівського парламенту

Надія, гордість, сподівання
Горять завжди в наших серцях.
Країно, знай, щасливе завтра
В надійних наших є руках!

04 жовтня у навчальному закладі відбулися урочистості з нагоди Дня учнівського самоврядування та представлення президента учнівського парламенту .

Шляхом голосування членів учнівського парламенту затверджено рішення продовжити повноваження президента учнівського парламенту Олександра Поліщука на другий термін.

Президент учнівського парламенту щиро подякував усім за довіру і запевнив, що попереду безліч цікавих творчих справ.

Олександра привітали учні школи, вчителі та сердечно підтримали однокласники.

Директор школи Сташко Інна Василівна привітала лідера та урочисто представила тих учнів, які виконуватимуть обов’язки адміністрації закладу:

1. Поліщука Олександра (11 клас) – директора школи;

2.Ковальчук Ярославну (11 клас) – заступника директора з навчальної роботи — 5-11 класів;

3.Бондар Антоніну (10-А клас) – заступника директора з навчальної роботи — 1-4 класів;

4. Ратушняк Дарію – (11 клас) – заступника директора з виховної роботи;

5. Таганцову Руслану – ( 10-А клас) – педагога-організатора

Святкове зібрання провели Паламаренко Марина (11 клас) та Тітаренко Дмитро ( 10-Б клас).

Новопризначена адміністрація вручила грамоти за певні перемоги класним колективам та командам.

Уся шкільна родина виконала шкільний гімн разом із вихованцями дитячого вокального ансамблю « Кіндер сюрприз» ( керівник Лазаренко Дмитро Іванович).

Попереду на нас чекає безліч цікавих творчих справ. Отож, досягнення нових висот та взаємопідтримки у всіх творчих справах.