Пташка – від пташки,
від зерня – зернина,
Паросток  кожний із коріння батьків.
Ти – Україна і я  – Україна,
Іскра вітчизни в горнилі віків

Минає п’ять років після другого майдану в Україні, іменованого Революцією Гідності, і чотирнадцять –  від першої революції, званої в народі – Помаранчевою.

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи.

У школі пройшли заходи, приурочені цій даті:

• Інтелектуальна гра «Я люблю Україну» (педагог – організатор Данчук Наталія Михайлівна). Змагались юні патріоти 5-х класів. За підсумками випробовувань перемогу отримав класний колектив 5-А класу (класний керівник Підкоморна Галина Василівна)
  • Хвилини пам’яті: «Бійці невидимого фронту», «Слава Вам, герої», «Революція гідності, охрещена кров’ю» (класні керівники 2-11 класів);
  • Виставка літератури «День Гідності та Свободи» (Тарнавська Тетяна Василівна).
  • Стендова експозиція « Революція гідності»;
  • Участь у мітингу пам’яті біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні (вчитель історії Грабова Ганна Сергіївна) та учні 10-го класу (класний керівник Мигидюк Галина Юріївна);

Відзначаючи День Гідності та Свободи, укрїнці сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.

Слава Україні! Героям слава!