Два кораблі – 2019

5 грудня у спортивній залі школи відбулася традиційна гра « Два кораблі» між командами учнів 4 класів, яку підготували педагог – організатор Данчук Наталія Михайлівна та вчитель фізичної культури Каретіна Ганна Олександрівна.

Змагання були присвячені всім представникам славетного козацького роду, гідним нащадкам великих прадідів.

Учасники команд взяли участь у 7 конкурсах : « Капітанський »,

« Танцювальний », « Веселі естафети », « Цікавий ящик », « Тунель »,

« Водний », « Спритний юнга ». Четвертокласники продемонстрували свою майстерність, кмітливість  та вправність.

За підсумками компетентного журі перемогу отримала команда « Десант» 4-А класу ( класний керівник Романь Наталія Анатоліївна),  а команда « Чайки» 4-Б класу  ( класний керівник Бондарєва Олеся Василівна) посіла ІІ місце.

Змагання провела Паламаренко Марина ( 11 клас ), танцювальну композицію продемонстрували вихованці танцювального колективу « Калина» ( керівник Стус Марина Сергіївна), сольний номер присутнім подарувала Проскуріна Вероніка ( 5-А клас).

Хай щастить!Отримуйте міцні знання, дружіть зі спортом і станете гідними захисниками нашої держави.