Вітаємо переможців ІІ етапу захисту науково – дослідницьких робіт МАН

Відповідно до шкільної програми «Обдарована дитина» та згідно плану роботи школи протягом 2018-2019 навчального року в школі діяло шкільне наукове товариство «Еврика». В  2018-2019 навчальному році діяли чотири відділення, які є первинними організаціями наукового товариства, а саме: біологічне, філологічне, наук про Землю, історичне.

У лютому місяці в школі проходить Конференція, яку проводить Рада НТУ  з метою:

• розвитку пізнавальних інтересів і творчості учнів, розширення світогляду, набуття навичок самостійної роботи;
  • залучення учнів до наукового пошуку, стимулювання активної участі в науково-дослідницькому житті своєї країни;
  • професійного самовизначення й ранньої професійної орієнтації;
  • ознайомлення учнів школи та громадськості міста з результатами дослідницької роботи.

На конференцію представляють роботи пошукового та дослідницького характеру, якій передує написання контрольної роботи з профільного предмету.

В 2018-2019 навчальному році свої роботи представили 23 члени шкільного товариства, серед яких Рада НТУ виділила  найкращі роботи і рекомендувала їх для представлення на ІІ етап захисту науково-дослідницьких робіт МАН в м. Вінницю.

Учасниками ІІ етапу стали  такі учні:  Кандала Юлія ( 11 клас), Сіньковська Віталіна ( 11 клас), Ковальчук Ярославна ( 10 клас), Паламаренко Марина

(10 клас), Янковський Богдан ( 9-А клас), Прикмета Юлія

(10 клас).

Оцінювання учасників відбувалось за такими критеріями:

– письмова контрольна робота з профільного предмету;

– захист науково-дослідної роботи;

– робота учасника (зміст, науковість, глибина розкриття теми, актуальність, оформлення).

Переможцями ІІ етапу захисту науково-дослідних робіт стали:

І місце – Сіньковська Віталіна–  відділення «Мистецтвознавство»  (керівник Немировська Н.В.);

ІІ місце – Прикмета Юлія –  відділення «Науки про Землю» ( керівник

Сташко І.В.);

ІІІ місце – Кандала Юлія  – відділення «Лісознавство» (керівник Мигидюк Г.Ю.), відділення «Історія України» ( керівник Грабова Г.С.);

ІІІ місце – Ковальчук Ярославна  – відділення «Історія України» ( керівник Грабова Г.С.);

ІІІ місце – Паламаренко Марина – відділення « Українська література» (керівник Немировська Н.В.);

ІІІ місце – Янковський Богдан  – відділення «Науки про Землю» ( керівник Сташко І.В.);

Сіньковська Віталіна (11 клас)  як переможець ІІ етапу конкурсу захисту наукову-дослідницьких робіт МАН представлятиме Вінниччину на ІІІ етапі конкурсу.