Вітання працівникам ДП «Гайсинський лісгосп»

Лісникове діло непросте,-
Знає він, як дерево росте,
Він з природою мандрувати звик,
Бо без любові, що то за лісник

Лісівники – це унікальні люди. Їх професія — одна з найважливіших на Землі. У того,хто працює за цією професією  має бути розум математика, біолога та економіста, м’язи атлета, ноги – швидкісного бігуна, руки – хірурга, очі – мисливця і художника, слух – музиканта, серце – сміливця.

16 вересня юні лісівники нашої школи привітали працівників лісу та ветеранів лісового господарства з професійним святом.

Слова вітання та щирої вдячності висловили директор школи Сташко Інна Василівна й інженер лісових культур ДП «Гайсинський лісгосп» Юрченко Оксана Петрівна.

На позитивних нотках свято провели ведучі Поліщук Олександр ( 11 клас), Ковч Юлія (10-А клас), Ковтун Олександра (3-А клас), Барахович Андрій (3-А клас).

Своїми виступами прикрасили концертну програму вокальний ансамбль «Кіндер-Сюрприз» (керівник – Лазаренко Дмитро Іванович), солістки Колосовська Дар’я (7-Б), Проскуріна Вероніка (5-А) , танцювальний колектив «Калина» (керівник – Стус Марина Сергіївна) . Гарно доповнили виступи хореографічні композиції у виконанні Пастушок Євгенії (10-А клас), Білик Тетяни (8-Б клас), Кулікової Вікторії (6-А клас), Городиської Анни ( 7-А клас), Шаргородської Вікторії ( 7-А клас), Мельничук Марії ( 7-А клас), Калюженко Валентини ( 7-А клас), Ярошенко Аліни ( 7-А клас).

Молодому поколінню пощастило народитися і зростати на неймовірно красивій землі України. Сподіваємося, що нам вдасться зберегти ці скарби у майбутньому.

Із професійним святом вас, дорогі трудівники лісових галузей!

Без міри, Вам, вдячні всі люди
Бо ви повсякчас і усюди
Для них бережете планету,