Вітання воїнам-шефам (військовослужбовці  військової частини А0707)

1 лютого     військовослужбовці  військової частини А0707  святкують День  створення частини.

Директор  школи Сташко Інна Василівна щиро привітала  увесь особовий склад військовослужбовців, працівників та службовців.

Найкращі побажання надіслали Годованюк Владислав ( 11 клас) та вокальний ансамбль «Кіндер сюрприз»

( керівник Лазаренко Дмитро Іванович).

Учні 4-А  ( класний керівник  Романь Наталія Анатоліївна) та 4-Б ( класний керівник  Бондарєва Олеся Василівна)  здійснили екскурсію до військової частини, відвідали музейну кімнату, переглянули виставку військової техніки, станції зв’язку, ознайомилися з бойовими машинами.

Класні колективи 7-А класу ( класний керівник Шмига Олена  Андріївна) та 8-Б класу ( класний керівник Шуригіна Наталія Павлівна) створили вітальні газети з найкращими побажаннями воїнам – зв’язківцям.