Відбувся V Всеукраїнський Турнір юних натуралістів

20-22 березня 2018 року в місті Києві в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді Міністерства освіти і науки України було проведено командне змагання учнів 7-10 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів у вмінні вирішувати дослідницькі природничо-наукові проблеми – V Всеукраїнський Турнір юних натуралістів.

Цього року у фіналі взяли участь 8 команд (із 16 команд заочного туру).

До складу команди «Аквавіта»  Вінницької області увійшов учень 9-А класу нашої школи Поліщук Олександр – призер ІІ етапу захисту науково-дослідницьких робіт МАН з математики.

Учасники турніру пройшли випробування у вигляді проблем зі сфер астрономії, біології, географії, фізики, хімії, суміжних дисциплін та математики.

За загальною сумою балів, набраною у фіналі, команда «Аквавіта»  Вінницької області посіла ІІІ місце, команди переможці Турніру були нагородженні цінними подарунками від компанії ТОВ «УкрХімАналіз» (директор з розвитку бізнесу Чеканов Максим Олександрович).