Всеукраїнський тиждень права

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права у навчальному закладі проведено заходи:

• Урок на тему: «Правова допомога». Зустріч із Наконечною А. В. – начальником відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД Гайсинського МЦХ
  • Флешмоб «Ми – проти насилля» (педагог-організатор Гулій А. В.)
  • Перегляд науково-популярних фільмів на правову тематику (Класні керівники 5-7 класів)
  • Засідання парламенту школи «Закони школи і ми». Соціологічне опитування «Молодь та діти про свої права» (заступник директора з виховної роботи Хлевна О. Я.)
  • Тематична виставка літератури «Закон і право для всіх єдині» (бібліотекар Тарнавська Т.В.)
  • Інсценізація казки «Колобок» (класний керівник 6-А класу Тихонюк В. В.)
  • Акція «Насильству –ні!» (педагог-організатор Гулій А. В.)
  • Тест-вікторина «Скажемо насиллю – ні!», «Міф чи реальність?» (вчитель історії Грабова Г. С.)
  • Квітка правових знань «Кожна дитина має право» (педагог-організатор Гулій А. В.)
  • Змагання юних правознавців (вчитель історії Грабова Г. С.)
  • Засідання батьківського всеобучу. Зустріч з головним спеціалістом служби у справах дітей Тарковським О. А. Правовий лекторій «Попередження жорстокості у сім’ї» (класний керівник 5-А класу Утямишева О. А.)
  • Урок права «Адміністративно-кримінальна відповідальність неповнолітніх» (вчитель історії Грабова Г. С.)
  • семінарське заняття за участю спеціалістів Гайсинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на тему: “Кримінальна відповідальність неповнолітніх” для старшокласників міських шкіл (класний керівник 10 класу Бладика О. О.)