Всеукраїнський різдвяний онлайн- конкурс «Зимові свята в традиціях нашого народу»

В межах освітнього проекту «На урок»  з  5 грудня 2018 року  по 21 січня 2019 тривав  Всеукраїнський різдвяний конкурс «Зимові свята в традиціях нашого народу» , у якому прийняли участь учні 3 – А класу (класний керівник Романь Н.А.).
Щоб отримати нагороди, учасникам потрібно було знати, хто такий Святий Миколай, як українці відзначають Новий рік, Різдво та Водохреща, якими обрядами супроводжуються ці святкування, які ще свята ми зустрічаємо взимку.

Головна мета конкурсу — сформувати цікавість до вивчення народних традицій,  допомогти школярам краще зрозуміти значення кожного свята та подарувати віру в різдвяну казку.

Третьокласники активно долучились до конкурсу і були відзначені такими дипломами:

І ступеня:Андрухова Анастасія, Івацко Анастасія, Ковальчук Андрій,

Крижанівська Крістіна, Мельничук Оксана,  Павлик Андрій;