Виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій рідний край!»

10 – 11 березня з метою підтримки та розвитку декоративно – ужиткового мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді, популяризації своєрідності народної культури, виховання естетичного смаку та формування професійної орієнтації молоді у закладі відбулась виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва

«Знай  і  люби  свій  рідний край!».

Для участі у виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Знай  і  люби  свій  рідний край!» представлені роботи за різними розділами декоративно – ужиткового мистецтва: витинання, м’яка іграшка, вироби із тіста та зі шкіри, декоративний розпис, ізонитка, живопис та інші техніки виконання.

Призерами  шкільного конкурсу стали роботи учнів:  Кандали Лілії ( 5-Б клас), Гулій Єлизавети ( 2-А клас), Молодьожнікової Каріни ( 10-А клас), Іванової Ліліани ( 10-А клас), Мельничук Оксани ( 4-А клас), Ковальчук Ангеліни (5-Б клас), Борис Валерії (5-Б клас), Карпенка Артема (3-Б клас), колективні роботи учнів 3-В класу.