Вибори президента учнівського парламенту

28.09.18 учні 8-11 класів взяли участь у виборах президента учнівського парламенту школи.

На посаду президента школи балотувались : Поліщук Олександр (10 кл.), Ратушняк Дарія (10кл.), Ковальчук Ярославна ( 10 кл.), Заболотна Вікторія (9-Акл.), Таганцова Руслана (9-Акл.), Хоменко Владислав (9- Акл.).

Вибори розпочались урочистим засіданням – прозвучав Гімн держави ,  члени дільничої комісії склали присягу.

Виборчі бюлетені членам дільничої комісії видала голова – Некрут Олена (9-Б).

Вибори тривали з 8.00 до 15.05.  Проголосували усі присутні учні 8-11 кл. та члени педагогічного колективу. Класні керівники 1-4 класів пояснили учням молодшої школи, як потрібно правильно  голосувати на виборах.

По закінченню виборів були підраховані виборчі бюлетені і складено протокол. Новообраним президентом школи став  учень 10 класу Поліщук Олександр.