«Веломарш -2018»

Кожного року  у вересні місяці у нашому місті  проходить веломарш «Пам’яті загиблих героїв» , який згуртовує учнівську молодь  та налаштовує на хвилю патріотичності. Із  українською символікою, прапорами, квітами школярі долучились до цього заходу.

Учні 8-10 класів нашої школи  проїхали центральною вулицею міста до Алеї Слави. Біля меморіалу «Герої не вмирають» була звершена молитва за полеглих воїнів, яку провів настоятель церкви Святого Великомученика і Цілителя Пантелеймона УПЦ КП о. Ярослав Вольвин.

Школярі поклали живі квіти до меморіальних дощок загиблих героїв-земляків та завершили офіційну частину заходу виконанням Державного Гімну України. Далі школярі відвідали музей АТО та краєзнавчий музей, брали участь в акції «Лист солдату!» .